| anonim_4396 a întrebat:

Salut care joaca metin2 mondial ultra fun? plzzz am nevoie de ajutor l-am istalat si tot nu pot intra in el nu stiu de ce imi zice urmatoarele lucruri:Impossible the lancer le fichier executable! MondialMt2. exe, plzz care stie sa scrie sau sa-mi zica la id:paul_hp7@yahoo.com multumesc.

74 răspunsuri:
| C1P1K a răspuns:

De pe data de 01. 12. 2010 Se Da BAN La Greu Nu Intrati!

| Dydy26 a răspuns:

Si eu joc la varul meu dar nu spiu cum sa-l descarc ma ajutati si pe mine

| kento a răspuns:

Deci care e solutia

| rares12345 a răspuns:

Imposibil de a lansa fişierul executabil!

| dragoossica a răspuns:

Joc eu si poate ai luat un folder de max. 400kb...ala nu e bun l-am descarcat eu si mere

| david31tare a răspuns:

Lam luat ieri da nu merge ch id davidutsu@yahoo.com

| razvygab a răspuns:

Heey mie imi zice Echer lors de la connexion...PLSSS ajutor id:johncenaj36

| razvygab a răspuns:

Mie imi apare Echer lors de la connexion... ajutor id:johncenaj36

| edi_1851 a răspuns:

Eu am avut 2 conturi pe mondialmt2 dar nu mai pot intra pe joc

| al1402su a răspuns:

Cum il descarc

| myhaytza96 a răspuns:

Din ce cauza nu merge sa te loghezi pe ch? rasp pls!

| smecherul22222 a răspuns:

Eu stiu dar tu spune-mi cum descarc metin2 mondial

| Angeldark a răspuns:

Nu merege sa intri in el pentru ca nai MondialMt2

| andrei345_8133 a răspuns:

Eu ma joc de vreo 1 luna