| anonim_4396 a întrebat:

Salut care joaca metin2 mondial ultra fun? plzzz am nevoie de ajutor l-am istalat si tot nu pot intra in el nu stiu de ce imi zice urmatoarele lucruri:Impossible the lancer le fichier executable! MondialMt2. exe, plzz care stie sa scrie sau sa-mi zica la id:paul_hp7@yahoo.com multumesc.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jock eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Panda astaazi nu mi-a aparut nimica dar astazi nu stiu ce s-a intamplat si cand intru in el scrie:Impossible the lancer le fichier executable! MondialMt2. exe plsss help

| Angeldark a răspuns:

Nu merege sa intri in el pentru ca nai MondialMt2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu aibe mondialMt2 daca la descarcat de pe situ lor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall sunt blackantboss pe scurt cipi daca iti face exact cum ai zis mai sus mai dawlandeazal odata dar fara sa-l stergi pe ala care nu merge si o sati mearga contact blackantboss@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi-a spus la fel nu stiu de ce... ce windows ai? daca ai xp iti merge daca descarci ultra fun iti trebuie 3D... incearca la windows vista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi spune ca are virusi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o problema cu chestia asta...la un momendat si mie mi-a facut asa dar dupaaccea l-am descarcat iar fara sa il sterg pe cel care nu merge si ce credeti Minune a mers mersi si mie blackandboss.big grin

| kento a răspuns:

Deci care e solutia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nai cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cauta programu de uninstal dezinstaleazal si apoi instaleazal crede-ma ca merge eu joc metin2 mondial de vreo 10 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu nu stiu imi intra in cev si nu stiu va rog sa m ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il trag azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E usor fraiere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu scrii bine datele asta inseamna
fa-ti cont nou

| C1P1K a răspuns:

De pe data de 01. 12. 2010 Se Da BAN La Greu Nu Intrati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe id si activeaza conto dai pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal
eu nu

| Dydy26 a răspuns:

Si eu joc la varul meu dar nu spiu cum sa-l descarc ma ajutati si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti da unele panarame de descarcat de 400kb. maxim.Alea sunt panarame in niciuncaz nu-i mondialmt2 ca il am si eu

| dragoossica a răspuns:

Joc eu si poate ai luat un folder de max. 400kb...ala nu e bun l-am descarcat eu si mere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e imi merge dar acum imi zice no signal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

, ie nu imi merge sa ma loghez pe ch

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce e intruna sv off?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac cont pe ultra fun?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi ma merge pagina si mi se instaleaza mondial2 ce sa fac? dai raspuns la id:paulmarosan12@YAHOO.COM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda si mie numi mrge zice no singal