| TomyBrave2019 a întrebat:

Cu câteva minute înainte am observat ceva ciudat la câinele meu chihuahua... a fost totul ok înainte însă acum are ceva ciudat între nas și buză, la nară pe partea dreaptă a capului său. Parcă îi este dusă pielea (trebuia să fie negru) parcă are sânge sau pielea de culoare crem de sub pielea neagră a nasului. Parcă îi este zgâriată sau chiar "belită". Ce poate fi? S-a zgâriat undeva din greșeală? Este posibil? E ceva boală? Iritație? (Deși nu cred deoarece are culoarea pielii sau a sângelui mai degrabă). Vă rog să mă ajutați! E grav? Fără comentarii cu niciun sens vă rog!

Răspuns Câştigător
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Hmm,din ceea ce ai scris pare mai mult a fi o zgarietura, cei mici sunt de obicei extrem de energici; D.Dar si asa, du-te la veterinar sa-i dezinfecteze zona sa nu se ajunga la mai rau.

1 răspuns:
| TomyBrave2019 explică (pentru Addrriiaannaaaa):

Mulțumesc!