| DanielMarian123 a întrebat:

Salut eu creez managa si caut un partener/partenera care ma poate ajuta

11 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ce e aia?

| DanielMarian123 explică (pentru Lawliet14):

Desene japoneze

| biwltyad a răspuns:

Eu desenez pe tableta grafica, mereu am vrut sa fac si manga. Invat repede si daca m-ai putea ajuta ar fi minunat happy Stiu ca tu cauti pe cineva care sa te ajute, dar poate ne ajutam reciprocwinking
Cum zici tu happy

| DanielMarian123 explică (pentru biwltyad):

Suna bine dar cati ani ai?

| biwltyad a răspuns:

Am 14. Poza de profil e de cativa aniwinking

| DanielMarian123 explică (pentru biwltyad):

Mda dar as fi vrea pe cineva cu mai multa experienta adica sunt sigur ca esti talentata dar nu stiu

| biwltyad a răspuns:

Ok atunci... Dar şti cumva nişte tutoriale pentru tehnica în sine?

| biwltyad a răspuns:

Imi poti arata niste desene facute de tine? happy