| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni. In aproximativ o saptamana o sa primesc un caine husky si vreau sa il vand. Cainele are pedigree, are toate vaccinurile facute, carnet. Catelul are 6 luni si este foarte frumos, are ochii albastrii. Mai doresc sa precizez ca a stat doar in casa, asa ca este un caine foarte ingrijit. Eu locuiesc in Pantelimon Bucuresti. Pentru cei interesati catelul il vand cu 650 RON (6 milioane jumate lei vechi) sau il pot da la schimb pe un pui de shar-pei.Pentru informatii la id de mess lucianmidan

4 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Eu am caine ( tot de rasa, e chow chow ), dar vroiam sa te intreb ca daca-l abia primesti de ce l-ai vinde?

| PTMLucian a răspuns:

Pentru ca am deja un pitbull si mai vreau sa-mi iau un shar-pei. Mie imi plac foarte mult husky dar imi doresc de foarte mult timp un shar-pei si nu am cum sa tin trei caini, de aceea il vand

| RoxanaDenisa a răspuns (pentru PTMLucian):

Mda. Atunci de ce il mai iei (pe husky)? Doar ca sa mearga din mana-n mana?

| PTMLucian a răspuns (pentru RoxanaDenisa):

Il iau ca sa il vand, pentru ca nu mai am bani sa-mi iau shar-pei