| munteanka a întrebat:

Am o broasca testoasa de florida si o cheama Julietta. Are vreo 2 luni si pe carapace ii apar niste pete mici albe si i se inmoaie carapacea, e vioaie.Nustiu ce are, imi poate spune cineva?

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Sall, ce iti pot spune este faptul ca si eu am avut una, si practic isi schimba "solzii", petele alea albe nu sunt pete si solzisorii ce se vor schimba.
Nu trebuie sa iti faci griji. E ceva norma.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate te ajută cât de cât cu ceva,
http://www.zooland.ro/......estoasa%3F
Te pup!

| munteanka explică:

Mersi mult.

| munteanka explică (pentru lucian_2018):

Multumesc, dar eu cred ca faptul ca nu aveam conditiile necesare i-au aparut petele. Poate de aceea a si murit.

| lucian_2018 a răspuns:

Imi cer scuze, nu sunt medic veterinar, eu doar am zis o posibila situatie prin care au trecut si broscutele mele