| NeneaTanti29 a întrebat:

am o problema, de ceva vreme motanul meu se comporta ciudat, vine acasa, miauna extrrm de mult, ii dau de mancare si nu sta niciodata in casa, poate putin in curte iar dupa o tuleste in vecinatate, asa se intampla de ceva timp, uneori cand vine acasa vad ca are anumite rani, unele la labute, altele in juful gatului, nu stiu ce sa ii fac, nici la mangaiat nu sta, inainte venea el la mine sa il mangai, apropo are 3 ani

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E castrat?

| NeneaTanti29 explică (pentru Cosmin86):

Nu, nu e castrat

| NeneaTanti29 explică (pentru Cosmin86):

Nu, nu l am castrat

| Cosmin86 a răspuns (pentru NeneaTanti29):

Pai de-aia face asa, lupta pentru teritoriu si altele. Ar trebui castrat.