| CuriosEL a întrebat:

,
vreau sa stiu ce exercitii ( va rog frumos sa puneti un video sau poze ) sa fac sa imi creasca puterea sa ii dau pe altii la skandenberg? big grin

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cam astea :
http://www.youtube.com/watch?v=c2Xf9JgeBis

In rest mai poti face :

- tractiuni cu incheietura indoita ( flexata )
- tractiuni in prosop ( pentru priza, degete )
- mersul fermierului
- indreptari
- ramat la scripete cu rolling thunder
- skandenberg cu alti oameni ( dar antrenament, nu meciuri, adica sa tii cat mai mult la mijloc )

Si invata si tehnica ( hook, top-roll, etc. ), fara tehnica e cam zero ce faic tu acolo.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Deci ca o laba nu e nimic mai bun...
Ia aminte de la mine

| Cristi94de a răspuns:

Iti ajung flotarile happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristi94de):

Iti ajung o rola, la flotari nu faci izometrie pe tendoane, nu lucrezi spate, nu lucrezi biceps, nu lucrezi INCHEIETURA, nu lucrezi degete.

Daca nu stii NIMIC, de ce comentezi?

| mihai22222 a răspuns:

Ai incercat sa rigici greutai flotari nu stiu intreaba pe un profeso de sport sau de sala de fitness