| Daniel_Antonio_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un rottweiler si vreau cu bot scurt ma puteti ajuta? Cum sa imi dau seama daca i se va lungi botul sau va ramane asa! Si de unde as putea sa imi gasesc un rott de talie mare si de calitatee premiez cu funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Poti contacta o canisa de rottweiler.

http://www.rottweilers.ro/......my-de-ycul

3 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Pai nu poti sa iti dai seama, si poti cauta in magazinele de specialitate de animale.

| iulia_7948 a răspuns:

Eu nu am vazut rott cu bot lung. Daca vrei unul cu bot scurt, adica sa fii sigur ca e "adevarat", cu pedigree, viziteaza o canisa. Asta cu incurajatul cumparatului de animale din magazine, e o mizerie, bai Spyras.

| Daniel_Antonio_1998 explică (pentru DenissaRoxana):

Multumesc mult!