| Silviu276 a întrebat:

Salutare tuturor si o zi buna! Vreau sa va intreb de unde pot sa imi cumpar un cub rubik cat mai bun la pret sub 50 de lei. Imi puteti pune un link in raspuns sau doar sa imi explicati de unde il pot lua!

Răspuns Câştigător
| Ion_Zvarici_1972 a răspuns:

Cuburile chinezesti, de la brandurile Moyu, ShengShou, KungFu, Yuxin, QJ, etc sunt cele mai bune. Poti gasi o multime de cuburi aici : www.ultimax.ro Nu iti recomand cuburile noname, nu o sa tina mult timp. Sper ca ti*am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| Silviu276 explică (pentru Anabellaftw):

As vrea totusi unul chinezesc cat mai usor de folosit si cat mai flexibil.

| Friday13 a răspuns:

Nu era de cea mai buna calitate dar cred ca era 15 lei un cub dintr-un loc de suvenire (am fost la o excursie) poti cauta si in magazine de jucarii si o sa il gasesti mai ieftin

| M_Iosif_1992 a răspuns:

Salut
Gasesti aici cub rubik foarte flexibil si rapid de operat

https://www.olx.ro/......7Vm5w.html