| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Spuneti-mi niste lucruri care trebuie sa le fac la depunerea oualelor a nimfelor si dupa ce au iesit din ou.
Ofer funda!

5 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Mai lasa-ne dracu cu papagalii tai

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Serios acum. Cred ca e 100-a oara cand intrebi de papagali in 3-4 saptamani :l

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Daca vreti sa stiti intreb pentru ca e prima oara când am papagali si nu prea stiu multe despre ei.Am căutat pe net dar nu am gasit totul.V-am întrebat pentru ca voi poate ati avut experienta asta.
Pana la urma TPU este pentru a primi mereu un răspuns care sa te ajute, dar niciodată nu am primit ce voiam la papagali si mai pus diferite întrebări.
Crezi ca daca tu ai pune mai multe intrebari despre telefoane, animale etc. le pui cu un scop sa primesti un răspuns bun.Crezi ca eu vin la tine si ma uit sa vad ce ai pus de mai multe ori si iti zic Lasa-ma dracului impace cu... sau nu mai pune întrebări legate de subiectul asta.

| AKARA0 a răspuns (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Sincer tu devii enervanta, serios acum
De ce doamne iarta-ma pui o mie de intrebari legate de papagali?
Crezi ca toata lumea o sa-ti raspunda?, Lumea mai vrea sa vada si alte intrebari nu numai papagalii tai in carje

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Sa stiti ca nu am mai pus de ceva timp cu papagali asta e mai veche si tu acu tai gasit sa comentezi ca un prost.