| Reea6 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Ce imi puteti spune despre petshopul zoomania din Cora bratianu -Constanta sau despre petshop in general maine vreau sa merg sa imi cumpar un papagal nimfa!
Animalele | pasarile sunt ingrijite? sunt sanatoase? Va rog, va implor ajutati-ma! daca nu ce petshop din constanta imi recomandati? va roooog mult din tot sufletul!

2 răspunsuri:
| Danutz2001 a răspuns:

Da sunt foarte sanatoase am cumparat si eu un papagal si era crescut bine frumos, eu te sfatuiesc sa il cumperi.(funda?)

| Reea6 explică (pentru Danutz2001):

Am fost acum 2 saptamani sa imi cumpar dar aproape toti erau bolnavi ..chiar era trist locul, dar am fost in city la animax si am gasit un puiut frumos, sanatos si foarte foarte jucausi si sociabil. posibil sa fi nimerit intr.o perioada proasta.