| Toffy16 a întrebat:

Vreau sa cumpar si eu un husky maxim un an ofer maxim 1 milion.Intreabarea mea este ma poate ajuta cineva.Va rog frumos fara site-urilaughing am cautat eu destul

7 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Maxim 1 milion si un pui de husky costa intre 200-500 euro cine e fraier sa iti dea un pui la 1 mil. numai daca il furi ulaughing

| Toffy16 explică (pentru cherrybomb):

Poi nu stiu ma gandesc si eu. Poate o fii cineva care sa ma ajute si pe minehappy Si daca tu esti zgarcit nu inseamna ca toata lumea ewinking

| AlexyaLove a răspuns:

Bai nu fiti rautaciosi cu ea/el.Sunt unii care ii dau pe gratis.Imi pare foarte rau ca nu te pot ajuta, chiar am avut pui de husky dar i.am dat pentru ca este foarte cautata aceasta rasa.Chiar as fi vrut sa te ajut, daca vroiai femela ti.o dadeam chiar cu 50 de lei.

| Toffy16 explică (pentru AlexyaLove):

Da sunt un ellaughing. Orcum anuntu asta il dau de vreo 2 saptamani in coace dar n-am noroc:-

| cherrybomb a răspuns (pentru Toffy16):

Te contrazic nu pot fi zgarcit pentru ca sunt fatawinking
si oricum sper sa gasesti pui de husky la 1 millaughing.laughing

| Toffy16 explică (pentru cherrybomb):

Ooo scuzelaughing.Si eu sperhappy.

| cherrybomb a răspuns (pentru Toffy16):

Nu-i nimic.