| Travisbbbb a întrebat:

Am 26 ani si gen cine nu ma cunoaste bine ar crede ca sunt retardat, deci am luat bacul, am terminat facultatea, am luat teste psihologice dar cu toate astea am dificultati in a facr un șnur si alte chestii copilaresti, era necesar sa ma fi dus la psiholog petru asta?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu este nevoie de psiholog.
Ai nevoie de atentie si de exercitii, experienta.

| gabicoo a răspuns:

Înscrie-te într-un partid politic.

| Furnicuta000 a răspuns:

Esti neindemanatic nu retardat. Unii se pricep la lucruri manuale, altii mai putin

| johnnny123 a răspuns:

" acum 20 ore | Travisbbbb a întrebat:
La infomanu la carat de marfa e mult de munca? A lucrat careva? "

Dacă tu ai terminat facultatea, eu am câștigat premiul Nobel.