| Florazul15 a întrebat:

Am cumpărat niște pantaloni și după ce le-am rupt eticheta am observat că au o mică gaură în material,se vede doar dacă mă uit foarte atent. De returnat nu îi mai pot returna, întrebarea mea este având acea gaură pantalonii și purtandu-i, se poate desprinde mai rău materialul în zona respectivă, dacă da ce pot să fac să nu se întâmple asta?

3 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Depinde unde este gaura si cat de stransi iti vin pe picioare

| Florazul15 explică (pentru Anonimboy111):

Pantalonii sunt largi, iar gaura este lângă cusătura pantalonilor pe picior în jos, cam în zona genunchelui

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ac si ata, cosi putin acolo