| costeacl a întrebat:

Am facut o comanda de pe steroizi.eu si am primit produse contrafacute in ambalaje jalnice, unele din produse erau expirate de cativa ani. Ce pot face in acest sens?

5 răspunsuri:
| bibi4v a răspuns:

Te duci cu factura si cu produsele la OPC-ul de la tine din oras.

| nBlade a răspuns:

Ti-ai luat teapa. daca te duci cu ele sa reclami s-ar putea sa te trezesti si cu un dosar penal pentru detinere de substante interzise. Ca la droguri. Data viitoare cauta doar Balkan...

| costeacl explică (pentru nBlade):

In Romania nu se pedepseste posesia de substante anabolizante ci doar trafcicul cu astfel de substante.Inca o comanda si cu o livrare personala in Bucuresti, ii mai incalzim un pic pe tiganusi.Am folosit Balkan, toti ii blameaza insa sunt produse foarte bune. Aviz celor care fac sala si folosesc sau vor folosi steroizi nu cumparati de pe siteul steroizi.eu.

| costeacl explică (pentru bibi4v):

Astfel de magazine online nu pot oferi factura, se numeste piata neagra farmaceutica.Merci

| bowtiki a răspuns:

Cine stie un site de steroizi de incredere cat de cat, oricum toti au unele prodese false.