| Mindfulness a întrebat:

Am incercat sa scot petele de ulei de pe haine,dar cu insucces,am incercat cu: detergent de vase și nu a ajutat, am pus hainele la 60 de grade nu le-a îndepărtat! M-am uitat pe YouTube și am văzut că se pune săpun incolor pe pete după aceea se înmoaie haina in apa rece și se freacă cu peria de dinți, apoi se clătește cu oțet alb! Este aceasta cea mai buna soluție de a scăpa de petele de ulei de pe haine?
Mai e o metoda: se toarnă detergent de vase pe pata se pune pasta de dinți pe pata, se freacă cu peria de dinți bine apoi se pune oțet alb pe pata,după care din nou se freacă cu peria,apoi se toarnă apa rece pe pata respectivă și se freacă puțin cu apa rece, se lasă câteva minute și se pune la spălat!
Care din cele metode e mai eficienta?
Sau știți alta mai eficienta?

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Am găsit formula asta pe internet https://www.dezitec.ro/......pot-200-ml

Mai este și asta https://www.emag.ro/......3-spalari-

Asta este cel mai bun după părerea mea am să-l iau chiar și eu mâine am să-l caută prin magazine după ies de la muncă
8700216019293/pd/DYCNQWMBM/? https://www.emag.ro/......D6NW5LMBM/

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Spray-ul pare cel mai bun,restul nu ajuta, cu dero nu scapi sau orice alt detergent, și e și scump. Al doilea link nu merge doar primul și al treilea. Daca îl iei pentru a scăpa de pete nu merita, nu o să le scoată, poate spray-ul acela, dar nu e sigur 100%

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Spray și mi-e misa părut interesant.

Da acum am văzut cu linkul al doilea nu merge viruși... Ori de la softul pagini nu le am cu tehnologia...