| BoGhDaN a întrebat:

Am o poroblema cu Yahoo Mess. Cand vreau sa intru in yahoo mail ( imbox) sau orice din yahoo in afara de mess imi arata aplication not found.Va rog ajutati-ma

PS:Am mai pus intrebarea asta o data

5 răspunsuri:
| dianamariana2001 a răspuns:

Poti sa-ti faci alta pentru. ca s-ar putea ca cineva sa-ti fi furat adresa

| lora3u a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Nu stiu cauza si ce ar fi de facut sad

| BoGhDaN explică (pentru lora3u):

Oricum multumesc

| Mădă0611 a răspuns:

Cred ca e de la browser, daca folosesti mai multe, vezi de pe care esti logat si pe viitor da sign out cand ai terminat treaba cu mail-urile. happy

| BoGhDaN explică (pentru Mădă0611):

Am verificat si asta dar multumesc