| alExiNo06 a întrebat:

Am un prieten care a fost arestat in Spania pentru proxenetism, pus la cersit si violenta. Doar ca aceste acuzatii nu s-au intamplat niciodata si este arestat de 1 an +, tin sa precizez ca cei care l-au acuzat in urma cu cateva luni, au retras plangerea impotriva lui la Ambasada Romana, acele coduri au fost trimise la avocatul lor. Intrebarile mele sunt urmatoarele.
Cat tine un arest in Spania?
Ce pedeapsa este daca este condamnat?

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Pai asta depinde de foarte multe pentru ca aceste lucruri totusi nu sau dovedit clar din cate ai scris tu deci asta trebuie sa fie decis cand era arestat condamnat nu cred ca poate fi deoarece nu mai se imtapla asa ceva oricum acest lucru ar trebui investigat de un avocat... normal ca tu acum nu o sa cheltuesti bani pe unul dar fiind prietenul tau trebuie sa iti fi spus ceva nu?

3 răspunsuri:
| alExiNo06 explică (pentru alin_9439):

Este un prieten foarte bun, un prieten de familie pot spune. Avocat are, si a spus ca cei care l-au acuzat nu au nici-o dovada impotriva lui. In Februarie il judeca, ori iese, ori ramane.

| alin_9439 a răspuns (pentru alExiNo06):

K eu ii urez bafta si sper sa se rez totulbig grin

| alExiNo06 explică (pentru alin_9439):

Iti multumesc.