| XNICU a întrebat:

Are cineva idee, eu imi scot cazierul online pentru armata dar nu stiu ce sa bifez pentru ce il scot ca sunt multe optiuni acolo, aleg "angajare" sau ce?

4 răspunsuri:
| XNICU explică:

Aveti niste raspunsuri unii, eu am intrebat pentru ca nu mi s-a zis ce tip de cazier trebuie sa scot, asa ca nu mai fii frustrat pentru o intrebare, si raspunde si tu mai frumos?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te angajezi ca SGP atunci bifezi angajare, daca nu exista angajare in armata.

| dusmanul86 a răspuns:

Este ok daca alegi angajare.