| AlinBelu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum reuseste sa deschida calculatorul cu toate ca are parola. Am pus parola dar totusi poate sa intre si nu stie parola.

3 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Pai daca este vorba despre un parinte de al tau cred ca a instalat un program pe calulatorul tau si al lui si te poate urmari ce faci pe calulator.Atunci cand ai pus parola el/ea (tata sau mama) tea urmarit si asa poate accesa calculatorul tau.

| crytical a răspuns:

Schimba parola.

| AlinBelu explică (pentru EmiiLoveYou):

Nu este vorba de parinte este vorba de fratemiu si nu are cum sa stie parola ca am schimbat-o de mai multe ori si tot intra. cineva mi-a zis ca apasa cateva butoane la start up.