| catpaws a întrebat:

Am incercat sa trimit e-mail la office@bravogirl.ro, pentru concursul BravoGirl Roman, insa mailurile mele sunt respinse...am trimit de pe yahoo si gmail si nu stiu ce sa fac...va rog, ma puteti ajuta? Ce anume trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

In cazul asta, sterge toate mailurile vechi (trimise catre acea persoana) si fisierele atasate. Aici ai instructiunile despre problema aceasta: http://www.musc.edu/infoservices/email/imap/overquota.html

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Daca trimiti un mail cuiva si primesti si tu in casuta de mail-uri acelasi mail, inseamna ca mailul a fost primit de acea persoana. Este ca o confirmare. Banui ca despre asta este vorba. Poate te-a dus in eroare acest lucru si ai crezut ca este respins.

| catpaws explică (pentru xJuliusx):

Am primit "Failure Notice" imediat dupa ce am trimis mailul...si scria ca adresa de email la care trimit este over quota...sa inteleg ca nu am sanse sa trimit acel mail? laughing

| xJuliusx a răspuns (pentru catpaws):

In cazul asta, sterge toate mailurile vechi (trimise catre acea persoana) si fisierele atasate. Aici ai instructiunile despre problema aceasta: http://www.musc.edu/infoservices/email/imap/overquota.html