| Iasmiiinaaa a întrebat:

Am un iphone4 dual sim si nu stiu unde sa gasesc in el carduld e memorie, unde imi apare ca vreau pozele sa le salvez in ele.Si stiti de ce imi spune memorie plina cand eu am doar cateva fotografii?

7 răspunsuri:
| razvan2011 a răspuns:

Pentru ca telefonul tau e facut intr-un garaj si are memoria interna de cativa mb nu cauta slot pentru cardul de memorie ca nu il vei gasi

| ionutz03 a răspuns:

Iphone-ul in varianta originala nu este dual sim si nu are card de memorie pentru ca are memoria destul de mare 16, 32 sau 64GB.
Tu vorbesti despre o copie.

| Iasmiiinaaa explică (pentru ionutz03):

Pai pe spatele sau scrie 32GB...ce pot sa fac...stii?

| ionutz03 a răspuns (pentru Iasmiiinaaa):

Nu are card

| Iasmiiinaaa explică (pentru ionutz03):

Pai cum...are cardul in el

| ionutz03 a răspuns (pentru Iasmiiinaaa):

Ma referam ca daca e iphone original nu are card.
Daca este o replica de iphone, atunci da are card, si e undeva dupa baterie.