| RaresZaharia1991 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot utiliza o copie de buletin pentru inchirierieri de biciclete de la centrele velo.
Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoesc, buletinul este un fel de garantie ca aduci bicicleta inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar daca cel de acolo se face ca nu vede. Dar daca nu este al tau, NICI SA NU INCERCI!

| BountyWG a răspuns:

Salut! Da poti.Am incercat si eu.Acum depind de om. Daca el vrea da, iar daca nu nu
De multe ori nu prea se poate caci ai deja originalul asa ca nu face nimic.