| Larisaaaa a întrebat:

Buna :*
Ce inseamna cand te "ciupeste" cineva pe facebook? Pentru ce e?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Saraaaa a răspuns:

"Ciupitul" pe Facebook e doar un mod de a-i arata persoanei "ciupite" ca ai apelat-o. Atat. Nu face nimic in mod deosebit. Daca "ciupesti" pe cineva e ca si cand ai spune "hei, ma gandeam la tine". Funda?big grin

7 răspunsuri:
| reason20 a răspuns:

Iti atrage atentia...

| Gizăz a răspuns:

Îți dă SIDA virtual.

| reason20 a răspuns:

Iti atrage atentia happy

| DanielaMe a răspuns:

Salut! Te ciupeste pentru ca de ex l-ai etichetat intr-o poza si nu a vazut, etc... Practic pentru ca vrea sa-i acorzi atentie :*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este echivalentul buzz-ului de pe mess, vrea să vorbească cu tine!
Pa, pa.

| anamarya5780 a răspuns (pentru Gizăz):

laughing)))

| Daniel_Daniel_1978 a răspuns:

Vrea sa ii acorzi atentie big grin