| PurpleBadLove a întrebat:

Daca am un 9 si un 8 la mate si la teza iau 7, 8, 9. raman corijenta? :o.

Răspuns Câştigător
| sufletsel a răspuns:

Nu ai cum sa ramai. poti ramane corijenta numai daca iti iese media 1, 2, 3,4.deci nue cazul

12 răspunsuri:
| mohawkbuddy5 a răspuns:

Nu ramai.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Nu,nu ramai corijenta, ramai repetentasad

| DeliaMarius a răspuns:

Nu ramai.

| alexandru1991 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai corigenta deoarece media notelor + teza dau peste 5, nota minima de trecere. NU iti fa griji ca nu ramai corigenta. Si totusi la notele astea ar trebui sa stii sa calculezi media la un obiect chiar daca implica si teza tongue

| ღClauuღ a răspuns:

Nu nu ai cum sa ramai.happy

| PurpleBadLove explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

Bravo! cel mai stupid raspuns happy

| Damasc a răspuns:

CoriJenta la mate nu ramai...dar la romana tot ce-i posibil.

| DedeDedycz a răspuns:

Nu ai cum sa ramai corijenta! corijenta inseamna sa ai note sub 5. Adica daca ai 3 si 4 la oral si 4 in teza atunci ramai corijenta! dar tu daca ai 9, 8 si in teza iei 7, 8, sau 9 nu ramai!

| alexmircescu13 a răspuns (pentru PurpleBadLove):

Parerea mea este ca tu nu ai la matematica notele respective, avand in vedere faptul ca nu stii sa calculezi o medie aritmetica si nu stii care este media minima pentru promovare. Raspunsul dat de Poate a fost pe masura intrebarii tale.

| Biggiesan a răspuns:

Dacă am un 1 și un 2 la mate și la teză iau 3, 4, 5 promovez?

| alexandru1991 a răspuns (pentru Biggiesan):

Nu prea laughing. Acum serios nu promovezi. trebuie minim media 5 sa o ai ca sa treci la obiectul respectiv

| Biggiesan a răspuns (pentru alexandru1991):

Băi sulică dacă nu te-ai prins de mișto să nu promovezi tu...că eu am promovat demult!