| Amaliaionela24 a întrebat:

Buna este prima dată cand postz aici sper sa nu primesc hate..va rog sa-mi spuneți si mie daca este in Râmnicul vâlcea vreo sală de fitnes cu trainer inclus in abonamentul pe care il platesti lunar ..am găsit doar săli care aveau trainerii (scuze daca nu scriu corect ) ce trebuiau sa fie platiți la ora cu 60 de lei la cerere ...multumesc ????????????

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Abonamentul nu include trainer-ul, doar folosirea salii, a aparatelor, a dusurilor si atat.
Trainer-ul este solicitat separat si platit separat, fiindca costul abonamnetului ar ajunge foarte mult si nu toata lumea isi permite acest lucru.

Prin Bucuresti si strainatate sunt abonamente pentru toate buzunarele, mai ieftine sau mai scumpe, cu cateva ore la inceput de abonament, sau cu clase de aerobic ori zumba, ori ciclism, unde vine si trainer-ul, care-ti explica la inceput cum sa faci exercitiile si-ti arata, dar asta nu se gaseste la toate salile de fitness, fiindca nu sunt companii mari de fitness sa-si permita asa ceva.

| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea sunt asa. Il platesti separat.