| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna mi-am cumparat o rochie de pe net si e putin cam lunga se poate scurta cum sa va spun are Compozitie material: 65% bumbac, 35% polyester si Partea inferioara a rochiei are o croiala stil gogosar jos se mai poate taia de sus?

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Poti da si o poza te rog? nu pra inteleg ce vrei sa spui...

| AmeMiss a răspuns:

Banuiesc ca este o rochie fara bretele sau eventual cu bretele subtiri.In partea de jos e cam greu sa o scurtezi dar ai putea sa-i faci ceva in partea de sus ca sa-ti vina mai scurta big grin

| 10Cty a răspuns:

Daca imi arati si o poza cam cum arata rochita, as putea sa iti spun dar asa nu imi dau seama ce vrei sa zici. dar daca jos este gogosar de jos nu mai poti scurta, nu stiu sus cum este... intreaba o croitoreasa ca se pricepe mai bine.

| pmp a răspuns:

Nu se poate scurta. trebuie sa iti cumperi alt model.

| NoNameJunior a răspuns:

Nu se poate.

| 10Cty a răspuns:

Daca este ca in poza jos nu mai ai ce sa ii faci, doar sus daca faci cumva sa scapi de bretelele alea thinking