| Fumiko a întrebat:

Buna,nu stiu daca sa imi fac aparat dentar sau nu.Eu am caninul iesit in afara,(va las imagine in comentariu)

Dar faza e ca eu sunt inca in crestere si daca imi fac nu vreau sa tot merg la control.Dar as vrea sa si imi fac pentru ca imi este greu sa ma spal pe dinti fiindca imi face rana la gingie iar dintele imi face rana in spatele buzei mai sus.Ce sa fac, dati-mi niste idei. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Cu cat esti mai mica, cu atat dintii se vor indrepta mai usor, ar fi foarte bine sa iti pui aparat, iar controlul nu este o problema atat de mare, insa mai tarziu, poate deveni.

3 răspunsuri:
| Fumiko explică (pentru annakarenina):

Ok,o asa merg probabil luna asta.Dar nu sti ce aparat ar trebui sa port si cat m-ar costa.

| Fumiko explică (pentru Fumiko):

Am fost astazi sa imi fac film la dinti iar joia asta 23.6. 2016 merg sa imi faca consultati. Abia astept sa imi de-a aparatul.