| Petrica_Ciprian_Ene_1986 a întrebat:

Am o rugăminte daca ma poate ajuta cineva. Când vreau sa ma uit la un film online am doar sunet nu și imagine dc? Pana acum câteva zile a mers. Va mulțumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza browserul, poate e nevoie de ceva update si la placa video.

| darrio2007 a răspuns:

Pot fi probleme de la site-ul pe care intri.

| Adry05 a răspuns:

Da-i refresh sau incearca pe alt browser sau site.

| Petrica_Ciprian_Ene_1986 explică (pentru anonim_4396):

Va mulțumesc pentru răspuns! Mu sunt in materie cu Internetul browserul care ar trebui reinstalat ar fi google? ori vlc? Cum pot face update la placa video? Îmi cer scuze pentru întrebările mele stupide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Petrica_Ciprian_Ene_1986):

Browser poate fi: Google Chrome, Mozzila Firefox, Internet Explorer, Opera, etc. Pentru placa video daca aveti windows 7 se poate da automati actualizare de la rubrica actualizari, din panoul de control.

| Petrica_Ciprian_Ene_1986 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat alte site-uri e la fel. Va mulțumesc tuturor pentru răspuns!

| Petrica_Ciprian_Ene_1986 explică (pentru Petrica_Ciprian_Ene_1986):

Am dezinstalat motorul de cautare google, l-am reinstalat, am verificat placa video dacă ii trebuie update dar nimic. Totuși nu merge sad

| Petrica_Ciprian_Ene_1986 explică (pentru Petrica_Ciprian_Ene_1986):

De ce îmi merge tv online, YouTube și nu îmi merg filmele? E foarte ciudat!