| Mindfulness a întrebat:

Buna seara
Îmi puteți spune daca acest parfum de la Dior Sauvage este original?
https://imgur.com/a/gQPFKQT
Cod 75008

9 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Este originala este fabricat în Franța boss.

Dacă scria made in china nu era original.

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Deșteapta aia nu a menționat daca e original sau nu, cică l-a luat de pe OLXlaughing numai proaste are tara asta

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Eu nu mă pricep la parfumuri așa bine da posibil să nu știe nici ia femeia aceia trebui so întrebi dacă este sau nu original așa afli de la ia singur

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

E plina lumea asta de așa ceva, și aici pe TPU numai proaste și nebune sunt

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu toate fetele toate femeile sunt la fel frate așa cum nu toți bărbați băieți sunt la fel Suntem oamenii cu toți este important să ne înțelegem între noi frate meu

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Am văzut că sunt fete foarte inteligente pe aici, numai că eu am cunoscut numai nebune! Unele nu au curaj nici să spună de unde sunt, sunt paranoice, distruse rău de tot!
Sunt nervos acum nu știu ce am laughing

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Te-ai stresat frate și tu că orice om cu toți avem zile bune zile mai proaste nimeni nu este perfect fratele meu stai liniștit frate ai făcut râu la nimeni frate

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

E greu nu vrei sa știi prin ce trec! Dar sa mergem înainte cu Dumnezeu happy
O seara faina onur.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Bine frate o seară faină și ție Dumnezeul nu o sâte las frate o vezi o să-ți dai seama.