| FilizMatch a întrebat:

Buna!
Sunt anul 1 la Scoala Postliceala Sanitara Fundeni si am o mica problema cu perioada asta de practica.
Anul asta am fost in stagiu 6 saptamani in iarna, urmand ca acum iunie-august sa am inca 6 saptamani.
Voiam sa intreb persoanele care au absolvit daca perioada asta de practica pica in fiecare an vara sau depinde cum o stabilesc ei?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Practica ai după fiecare semestru. De acum o sa ai cate 9 sau 10 săptămâni.

| FilizMatch explică (pentru Catrice):

Da, ma gandeam ca o incadreaza altfel, astfel incat sa nu mai pice chiar toata vara. Multumesc pentru raspuns :*