| FloriiCrz a întrebat:

Buna sunt din Galati, si as vrea sa-mi explicati cam unde e liceul A.I. Cuza? sad

Răspuns Câştigător
| nosferatu a răspuns:

Cobori la vale pe brailei pe partea stanga. inainte de balcescu este o straduta care se cheama aleea scolii. faci stanga pe straduta aia si ai sa vezi liceul... tu faci stanga pe penultima straduta inainte lu' balcescu. balcescu fiind asta http://www.adevarul.ro/bbtcontent/clipping/ADVIMA20110617_0061/4.jpg

4 răspunsuri:
| nosferatu a răspuns:

Daca nu te-am ajutat. intreaba si tu pe strada. spui ca nu esti din oras laughing

| FloriiCrz explică (pentru nosferatu):

rolling on the floor sa stii ca e buna ideea cu intrebatul pe strada laughing trebuia sa ma gandesc dinainte la asta big grin

| nosferatu a răspuns (pentru FloriiCrz):

E usor de gasit. e mare tare liceul ala.

| FloriiCrz explică (pentru nosferatu):

L-am gasit intamplator laughing) cand ma plimbam rolling on the floor