| ClaraLove a întrebat:

Buna sunt singura acasa si as vrea sa ma uit la un film horror gen Orphan, Mirrors, Final Destination...

11 răspunsuri:
| Gagicaru a răspuns:

Pai nu vin eu la u si facem un film de comedie daca tot esti singura

| KUBY78 a răspuns:

Un om a facut infart la final destination si la mirrors

| KUBY78 a răspuns (pentru Gagicaru):

Ha ha ce glume

| Gagicaru a răspuns (pentru KUBY78):

Singurul care a facut infarct asa se scrie era ala ca suferea cu inima dar ea nu sufera cu inima asa ca nu mai speria fata

| bike a răspuns:

The ring (1 si 2)
One missed call
The exorcist
Mai cauta aici: www.imdb.com

| KUBY78 a răspuns:

Oricum un om era sa faca iar fratemiu a lesinat la el si no speri ma i spun adevaru ca multi au murit

| Prapacea a răspuns (pentru KUBY78):

Și eu era să mor de ras când ți-am citit post-ul

| torsi a răspuns (pentru KUBY78):

Cum sa faci infarct la final destination o.O? :-O imposible :|

@kellula:
http://www.imdb.com/genre/horror

| ClaraLove explică (pentru bike):

Esti sigur ca sunt horror? Abia astept sa le vad!

| KUBY78 a răspuns:

Mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr de tine

| bike a răspuns (pentru ClaraLove):

Da sunt filme horror.
The exorcist este mai mult scarbos decat horror, dar e ok