| alex100922 a întrebat:

Bună! sunt studentă deja la un program de studii din cadrul Universității de medicină Timișoara, nu sunt din oraș dar aș avea o întrebare.
La ce universități de medicina din Romania, dacă ai intrat la buget rămâi la buget toți anii fără să existe posibilitatea de a fi mutat pe taxă? (desigur dacă și rămâi integralist) În afara de UMFCD.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

La UMF Craiova din câte știu. Craiova avea asta înainte de București.

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Nicaieri nu ramai la buget daca alti colegi scot medii mai mari decat tine.

| alex100922 explică (pentru Valentinaldoilea):

Da, daca nu ramai integralist clar nu. mersi!

| alex100922 explică (pentru Nirvanaaa):

Stiu de umfcv si umfcd, eram doar curioasa daca mai exista si alte centre cu aceasta regula. mersi mult!