| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, nu mai am sonor la laptop si nu stiu ce sa fac! Am instalat driver-ul foxconn pentru laptop (aspire 5100 cu windows xp) inainte de acest driver am avut realtek, dar tot nu mergea ca browser folosesc Opera.Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| StaicuFlorian a răspuns:

Hmm pai ai facut greseala pentru ca DRIVERUL corect este REALTEK iar cand ai instalat FOXCONN a scos REALTEK-ul

Uite descarca asta dezarhiveaza si instaleaza

http://www.laptopdriversfreedownload.com/p/get-free-driver-now.html

Iar cu opera, schimb-al baga GOOGLE CHROME sau MOZILLA FIREFOX, opera a ramas cu mult in urma!

| anytimeanywhere a răspuns (pentru StaicuFlorian):

Inainte de Foxconn am reinstalat realtek si tot nu a mers, de aceea l-am schimbat pentru ca am crezut ca acesta este mai bun.

| StaicuFlorian a răspuns (pentru anytimeanywhere):

Ma gasesti la:

YAHOO ID: jack_rmx
MAIL: sflorian2013@gmail.com
SKYPE: jackrmx

Daca nu ai rezolvat problemele!