| BiancaMaria1008 a întrebat:

am o mica problema.Deci eu am numar de Orange si o prietena la fel.Si nu stiu de ce nu mai merge sa-i trimit mesaj.Imi spune ca nu am destul credit dar eu am minute nelimitate in retea.Si am incercat si la o alta fata sa-i trimit mesaj si i se trimite.Tin sa mentin ca am Nokia 610.
Va rog e urgent! !

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la ei (Orange) si ia legatura cu un operator. Poate fi ceva defectiune in sistemul lor. Nu conteaza ce telefon ai.

| BiancaMaria1008 explică (pentru Salontanul):

Ok.Voi incerca.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ai verificat setarile telefonului pentru mesaje?
Daca vrei, te putem ajuta si noi cu o verificare.
Te asteptam in privat cu numarul tau de telefon.

O zi buna,
Orange Helper