| melinda114 a întrebat:

TPU as vrea sa ma ajute cineva cu o teme la limba romana stiu ca pare cam ciudat ca cer ajutorul vostru si ca nu pot sa-mi fac tema dar va rog ma puteti ajuta cu teme trebuie sa povestesc capitolul 7 si 8 din "dumbrava minunata de Mihail Sadoveanu" va rog sa ma ajutati pana luni...

2 răspunsuri:
| UnNumeFain a răspuns:

Salut :)
Uite, poti incerca aici http://www.referate-ok.com/referate-dumbrava-minunata-i8045.html
Daca ajuta la ceva, eu am un blog pe care postez idei si sfaturi pentru cum sa iti faci temele. Daca ai timp, acceseaza-l : www.weheartschool.blogspot.ro

| melinda114 explică (pentru UnNumeFain):

Multumesc mult da acest rezumat mi-a trebuit cam prin toamna dar apreciez!