| Ripqer a întrebat:

Buna TPU.
Cam cu ce medie generala se intra la Mircea cel Batran din Rm. Valcea la Stiinte Sociale? Plz putin help

3 răspunsuri:
| HeLp222 a răspuns:

Peste 6, tin minte ca varul meu a terminat acolo, si stiu ca a facut fix peste 6 si a fost admis. big grin

| Ripqer explică (pentru HeLp222):

Nu cred ca se intra cu medie de peste 6 avand in vedere ca e un colegiu si as vrea sa dau la stiinte sociale si nu la sport sau altele...

| alexs99 a răspuns:

La Mircea cel Batran din Rm. Valcea la Stiinte Sociale se intra cu o medie peste 7, 00-8, 00.