| maryy020 a întrebat:

Buna TPU.Cine stie cum se scoate Timelinu de pe facebook? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu se mai poate scoate, de la 1 martie s-a inceput implementarea timeline-ului pe toate profilele de facebook.Inainte puteai alege daca vrei sau nu timeline acum iti este implementat automat, este doar o chestiune de timp.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Odată ce ai activat opţiunea Timeline, nu o mai poţi scoate.Din câte am înţeles, nici nu va apărea pe viitor o opţiune care să facă posibil acest lucru.

| seby4music a răspuns:

Poftim! http://www.TPU.ro/......k-daca-ai/ am folosit asta si l-am scos.

| nikolete13 a răspuns:

Da... cum vezi nu se poate scoate si nu uita ca pe data de 8 martie nu merge internetul in intreaga lume

| Intruder19 a răspuns (pentru seby4music):

Asta nu iti scoate timeline decat il ascunde pentru tine, restul iti vad profilul de timeline normal.