| Gabii0626 a întrebat:

Bună TPU... Dimineața beau Cafea verde măcinată extra fin... dar uneori nu am timp să o fac. Întrebarea mea este dacă pot înghiții câte o linguriță de cafea verde dimineața fără să o prepar are același efect?

2 răspunsuri:
| Gabii0626 explică:

Există pastile cu extract de cafea extra fin care conțin același lucru.mă gândeam că e la fel big grin...

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabii0626):

Alea sunt pastile. Ce ar fi sa le pui la fiert ca pe cafea? Fa-ti timp si bea-ti cafeaua normal. Ca ai sa spui ca nu-i buna, ca nu are efect.