| Elena159 a întrebat:

E a doua oara cand postez aceasta intrebare, am nevoie urgenta de ajutor! Ma joc pou, fiind la nivelul 72 si daca vreau sa ma joc cu prietenii, sa imi schimb datele sau doar sa intru la Account imi cere un email. Daca il bag, imi apare" Salutare pou nou".Ce inseamna? O iau de la capat, de la nivelul 1 sau raman la acelasi nivel?

2 răspunsuri:
| ahaahaahaaha a răspuns:

Nou = lvl 1 ...nu ti-ai dat seama

| Elena159 explică (pentru ahaahaahaaha):

Pai fiind la un nivel mare (75) am crezut ca nu o iau de la inceput sad Si cum fac sa imi bag email la contul actual (daca stii) smug