| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

mi-am schimbat windows-ul in Windows Vista, iar CD-ul PC-ului in care am toate driverele lui, nu merge VGA! Dati-mi un site ca sa download-ez VGA intelpentru Vista.Va rog.

2 răspunsuri:
| vlady1994 a răspuns:

Proasta alegere cu vista. cat despre placa video sau VGA cum spui tu trebuie sa stii ori numele complet al calculatorului(asta doar in cazu in care nu e facut din piese, ori numele placi video, ori iti trebuie un program anumea driver finder.

Răspuns utilizator avertizat