| MonsterPassion a întrebat:

Sunt niste 'telefoane" pe care scrie bluetooth si au mai multe difuzoare...cred ca sunt mai mult pentru muzicastraight face stie cineva un site de unde pot sa comand?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Solomobiles.ro. Din pacate sunt telefoane, copii proaste ale originalelor si desi au doua-patru difuzoare si sunetul e puternic, calitatea sunetului e foarte proasta si durata de viata a bateriei foarte mica. Nu iti recoman sa cumperi vreodata o replica.

2 răspunsuri:
| MonsterPassion explică (pentru valentingb):

"au doua-patru difuzoare'...pe site'ul pe care l'ai scris nu gasesc asa cevastraight face

| valentingb a răspuns (pentru MonsterPassion):

Unele au un difuzor, altele doua, altele 4, era un model CECT cu 6 difuzoare intr-un timp. Acum crede-ma si pe mine, eu nu intru zilnic pe site-ul ala, nu mai stiu ce modele au. In orice caz, scrie in specificatii cate difuzoare au, la unele specifica si cati decibeli scot, sau scrie chiar pe fotografie.Sa inteleg ca vrei sa cumperi unul. Daca il vrei pentru muzica, iti recomand sa iei unul cu ecran mic, ca sa te tina bateria mai mult. Am avut un CECT cu doua difuzoare, urias, cat un galaxy S2 de mare si dublu in grosime, ecranul manca bateria, dar difuzoarele o intindeau pe paine, tinea cam jumatate de ora cu volumul la maxim, dar se auzea ca un radiocasetofon, dadeam petrecere la scoalahappy cu el pus la incarcat. Si daca il pui sa cante intr-un colt de camera sau un colt de geam se aude de doua ori mai tare, din cauza efectului de bolta(sunetul urca pe coltul camerei si cand ajunge la tavan se "sparge" si astfel umple camera). Si daca tot cumperi un dual sim, vezi sa fie dual processor, ca sa poti folosi ambele cartele in acelasi timp.