| Anonim202225 a întrebat:

Bună TPU! Știe cineva orarul autobuzelor către Auchan Bradu Pitești? Și dacă mai au ruta din Trivale?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa cum ai scris pe TPU, cautai mai bine pe google maps dar e greu, mai bine pui pe altii la treaba si tu sa primesti rezolvarea, no stai si asteaptă ca stai bine.

| Anonim202225 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu înțeleg rostul de Hate, am cautat și pe net stai liniștit... am întrebat pentru ca la Carrefour s-au scos rutele, mai pleaca doar din Prundu către carrefour. pana acum mergeam cu taxi dar au crescut foarte mult la preț, daca nu ai un răspuns nu vad de ce te obosești sa arunci cu hate. O seara la fel ca hateul de l-ai lăsat... Ceau

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonim202225):

Nu este deloc Hate cum zici tu, pur si simplu TPU nu este site de informatii, intreaba la casa de bilete din statiile STB, ei stiu rutele autobuzelor mai bine decat noi. Succes!

| Vlad828k a răspuns:

Poti cauta pe google

| Anonim202225 explică (pentru Vlad828k):

Cum am mai spus am cautat, orarul e cel vechi, doar ca la Carrefour s-au scos mai e doar o ruta și asta m-ar interesa