| Luci88 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! funda + vot am instalat ws7ultimate dar nu imi merge sunetul. desi zice ca sunt toate driverile instalate. dar cand deschid winamp imi zice (Iesire DirectSound nullsoft v2.6 eror. device not found please select another device in configuration. eror code : 88780078. mai trebuie instalat cv? ajutati-ma va rog va implor.

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Mai vrem detalii. Sunet nu ai decat in Winamp sau in tot sistemul? Unde spune ca sunt instalate? In DeviceManager? Lasa winamp-ul deocamdata si observa daca ai sunet in genere pe sistem. Apoi revii.

8 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Lasa id-ul tau sa te pot ajuta...

| Luci88 explică:

Gagicutza_sexi2000 da-mi buzz

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Luci88):

Observa ca deja mi-ai dat ignor.

| Luci88 explică:

In tot sistemul nu am sunet.

| GenetiX a răspuns (pentru Luci88):

Ti-ai rezolvat problema cu sunetul?

| Luci88 explică (pentru GenetiX):

Da! am instalat windowsu...cum imi formatez tel? Nokia n73? funda + vot multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Luci88):

Ii dai format disk happy

| GenetiX a răspuns (pentru Luci88):

1. Se opreste telefonul.
2. Se tin apasate simultan tastele Verde (raspuns apeluri), * si '3'.
3. In timp ce le tii apasate, pornesti si telefonul fara sa le dai drumul.
4. In scurt timp o sa apara pe ecran mesajul Formatting. Atunci dai drumul la toate butoanele si astepti

Daca nu ai schimbat codul de securitate, acesta este: 12345