| rocsyRocs a întrebat:

vreau si eu sa stiu unde pot gasi adresa si numarul de telefon ceva al fetei cu puteri magnetice care poate vindeca orice boala doar uitandu-se, si care aprinde becul doar cum se uita la el. ea a fost la observator 19 in data de 17 martie 2013 (duminica). va rog din suflet e urgent! fundita love struck

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu stiu unde poti gasi, dar un lucru iti pot spune, este o impostoare, nu exista ca sa vindeca cineva boli doar uitandu-se la ea bla bla bla.
Sincer, multi oameni au aruncat bani degeaba unor persoane nerusinate care profita de oameni bolnavi. sad

| Keilly a răspuns:

Nu trebuie sa o suni, trebuie doar sa ii strigi numelebatting eyelashes Ea isi va folosi puterile ei magice si va veni la tine. Corect? happy

| Oana92 a răspuns:

Inceteaza cu prostiile astea. Cred in multe si am vazut/trait multa in viata mea, dar asta e o impostoarea! Cum poti sa crezi ca cineva poate face asa ceva( fara sa foloseasca magie neagra)?

| rocsyRocs explică (pentru Oana92):

Dar a aratat`o la stiri. si am vazut ca stinge becul doar uitandu`se la el... sa fii stins cineva. adica sa pacaleasca oamenii? sad

| Oana92 a răspuns (pentru rocsyRocs):

Logic ca e vrajeala! Eu cred si in Dumnezeu si in magie si in reincarnare, dar asta e jaf pe fata. Oamenii care chiar au astfel de "puteri" sunt suficient de culti si de inteligenti incat sa nu apara la tv si sa nu faca din asta o afacere...

| rocsyRocs explică (pentru Oana92):

Pacat...aveam cea mai mare nevoie de ea. ca am un necaz. sad sad sad sad sad