| Luci88 a întrebat:

ziceti-mi si mie de-ce cand deschis laptop imi apare un patrat mik cu un eror pe desktop pe care >scrie

(eror)

Can-t Execute CEC_main.exe Please reinstall this program!

ce trebuie sa instalez? sau dc tot imi apare cand deschid pc? funda *

Răspuns Câştigător
| OvidyuNicu a răspuns:

Buna, ai un laptop Toshiba din cate imi dau seama, si eroarea e de la web, nu este driverul instalat bine sau ai o problema cu el, ar trebui sa il gasesti aici C:\Program Files\Camera Assistant Software for Toshiba\CEC_MAIN.exe, reinstaleaza driverul! bafta

2 răspunsuri:
| DoodyAlexx a răspuns:

Salut. Am vazut ca ai postat 2 intrebari cu 2 erori diferite, nu sunt un specialist dar eu zic ca trebuie windowsul reinstalat, parerea mea. Sper ca te-am ajutat :*

| Luci88 explică (pentru DoodyAlexx):

Faza e ca sinici wind nu il pot instala. bag cd in laptop si imi da un eror acolo... zice cv de genu, program bloked! laptopu-l e Packard bell