| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Doresc o programa care sa inregistrez ceia ce cinta pe aimp2, de o vorba ascult un radiou online cu listen in aimp2, cum sa fac sa inregistrez cintecele care cinta la el!?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Nu ai nevoie de nimic in plus pentru asta, in stanga la aimp2 sau 3 clic pe "inregistreaza radioul (da\nu).
Se salveaza in C\user\documente sau poti seta unde doresti de la menu\optiuni.

5 răspunsuri:
| marQ7 a răspuns (pentru Sihastrul):

Pai nu-mi trebuie sami inregistrez vocea mea. Dar Cintecul care cinta atunci!

| Sihastrul a răspuns (pentru marQ7):

Asta spuneam si eu happy, se inregistreaza doar radio.

| marQ7 a răspuns (pentru Sihastrul):

Dami te rog un tutorial video cum se face!

| marQ7 a răspuns:

Hai mai oameni. Imi spune cineva raspuns la intrebarea mea?

| marQ7 a răspuns:

Gata am gasit! Multumesc Sihastrul