| buffa a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Cine imi poate spune...ce o ajuta pe China sa se dezvolte asa rapid?
dau funda pentru un raspuns frumos si mare. ( sa fie ca un eseu)
nu e pentru scoala ci pentru mine personal... si as vrea sa stiu!

Răspuns Câştigător
| AttilaDornIsPower a răspuns:

Cred ca din auza resurselor si indinderii tarii

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Daca e pentru tine personal, deci e un hobby atunci de ce nu cauti singur?

| hummmer a răspuns:

Parerea mea, o ajuta faptul ca ii doare in cot de legile copy-right-ului, de piraterie, de munca altora.99% din ce produc e copiat/piratat si daca li s-ar interzice sa mai fure de la altii, ar fi faliti.

| buffa explică (pentru AttilaDornIsPower):

Pozitia geografica...